ODWRÓCONA OSMOZA MONTAŻ, SERWIS, SPRZEDAŻ

TROSZCZYMY SIĘ O PRZYRODĘ. DBAMY O TWOJE ZDROWIE.

Zalety zastosowania systemu odwróconej osmozy

Odwrócona osmoza jest metodą wytwarzania najwyższej jakości wody pitnej. Jest stosowana przez producentów wody butelkowej, oraz producentów żywności. Systemy odwróconej osmozy stosowane w domu, zapewniają bezpieczeństwo wody kranowej nawet jeśli jest ona słabej jakości .

Dzięki instalacji systemu odwróconej osmozy, oszczędzasz czas oraz pieniądze. Nie musisz kupować wody butelkowanej.

Niezależnie od rodzaju zanieczyszczeń, znąjdujących się w wodzie, dzięki systemowi odwróconej osmozy masz gwarancje krystalicznie czystej i bezpicznej dla zdrowia wody. System usuwa z wody nawet pestycydy, azotany, hormony, antybiotyki, bakterie i wirusy. W filtrach zatrzymują się alergeny i składniki drażniące skórę. Filtrowana woda jest ich pozbawiona, będzie więc dobra dla alergików, chorych na atopowe zapalenie skóry i do kąpieli małych dzieci, których delikatna skóra szybko ulega podrażnieniom.

Szefowie kuchni, bariści i specjaliści od zdrowego odżywiania polecają odwróconą osmozę dlatego , że najlepiej przygotowywać posiłki na bazie świeżej i lekko zmineralizowanej wody.

Dobrej jakości domowy system odwróconej osmozy , po głębokiej filtracji, wzbogaca wodę w zbilansowaną ilość korzystnych dla zdrowia minerałów.
Przywraca również pH wody do poziomu neutralnego.
Woda o niskiej zawartości minerałów oraz neutralnym pH jest korzystna dla zdrowia.
Jest idealny dla osób z zaburzoną równowagą kwasowo-zasadową i problemami z układem pokarmowym.

5-stopniowy system odwróconej osmozy Platinum Wasser

Przeznaczony do uzdatniania wody pitnej. Filtr charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością. Urządzenie posiada certyfikat: Wolne od BPA.

System ULTRA5 posiada 5 stopni filtracji:

I stopień – wkład piankowy 20 mikronów zatrzymuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne np. piasek, rdzę i inne osady.
II stopień – wkład węglowy przeznaczony do filtracji chloru, związków chloropochodnych, ołowiu, toksycznych metali ciężkich i usuwania związków organicznych oraz zanieczyszczeń mechanicznych do 20 mikronów.
III stopień – wkład piankowy 5 mikronów zatrzymuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne np. piasek, rdzę i inne osady.
IV stopień – membrana osmotyczna, która składa się z wielu warstw nawiniętych na perforowany trzpień umieszczony wewnątrz. Membrana zatrzymuje 96-99% rozpuszczonych w wodzie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, metali ciężkich oraz niektórych bakterii i wirusów nie mniejszych niż 0,001 mikrona. Zanieczyszczenia te zostają wydzielone i odrzucone do kanalizacji a idealnie oczyszczona woda przedostaje się przez otwory do centralnego trzpienia i pod wpływem ciśnienia wypływa z membrany.
V stopień – wkład węglowy liniowy, który posiada wysokiej jakości złoże – węgiel z łupin kokosowych dzięki czemu poprawia smak i zapach wody.

W zestawie membrana 75 GPD o wydajności 280L/24h.

Parametry techniczne:

wymiary (wys*dł*szer): 460*420*140
temp. pracy: 2-45°C
ciśnienie pracy: od 2,8 do 6 bar
wykonanie korpusu: polipropylen
wykonanie głowicy: polipropylen
wężyk: polietylen 1/4″
ilość stopni filtracji: 5
ilość korpusów: 3
typ złączek: szybkozłączki
przyłącze wodne: 3/8″
zbiornik: o poj. całkowitej 12L w zależności od ciśnienia może zgromadzić około 8L czystej wody
wym. zbiornika: wys. 42 cm, śr. 28 cm
ciśnienie wstępne zbiornika: 0,7-0,9 bar z możliwością regulacji

FILTR DO WODY PLATINUM WASSER
(Sześciostopniowy system odwróconej osmozy).

Przeznaczony do uzdatniania wody pitnej. Filtr charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością. Urządzenie posiada certyfikat: Wolne od BPA.

Dane techniczne:

– wymiary (wys*dł*szer): 460*420*140
– temp. pracy: 2-45 stopni C.
– ciśnienie pracy: od 2,8 do 6 bar
– wykonanie korpusu: polipropylen
– wykonanie głowicy: polipropylen
– wężyk: polietylen 1/4″
– ilość stopni filtracji: 6
– ilość korpusów: 3
– typ złączek: szybkozłączki
– przyłącze wodne: 3/8″
– zbiornik: o poj. całkowitej 12L w zależności od ciśnienia może zgromadzić około 8L czystej wody
– wym. zbiornika: wys. 42 cm, śr. 28 cm
– ciśnienie wstępne zbiornika: 0,7-0,9 bar z możliwością regulacji

FILTRY PLATINUM WASSER – NAJLEPSZA JAKOŚĆ Z NIEMIEC!

I stopień – wkład piankowy 20 mikronów zatrzymuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne np. piasek, rdzę i inne osady.

II stopień – wkład węglowy przeznaczony do filtracji chloru, związków chloropochodnych, ołowiu, toksycznych metali ciężkich i usuwania związków organicznych oraz zanieczyszczeń mechanicznych do 20 mikronów.

III stopień – wkład piankowy 5 mikronów zatrzymuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne np. piasek, rdzę i inne osady.

IV stopień – membrana osmotyczna, która składa się z wielu warstw nawiniętych na perforowany trzpień umieszczony wewnątrz.

V stopień – wkład węglowy liniowy, który posiada wysokiej jakości złoże – węgiel z łupin kokosowych dzięki czemu poprawia smak i zapach wody.

VI stopień – wkład liniowy mineralizujący. Odwrócona osmoza usuwa 96-99% zanieczyszczeń i minerałów, wkład L-MIN mineralizator odzyskuje utracone minerały tj. wapń, magnez, sód, potas.

Filtr posiada certyfikat: Wolne od BPA

Czy wiesz że jakość wody którą codziennie pijesz, decyduje o jakości TWOJEGO ŻYCIA? Główny składnik naszego ciała to właśnie WODA. Nie pozwól aby ryzyko picia skażonej wody, groziło Tobie i Twojej rodzinie.

Poczuj smak krystalicznie czystej wody prosto z kranu.

Odkryj nowy, lepszy smak herbaty, kawy, itp. BĄDŹ ZDROWSZY!

Membrana zatrzymuje 96-99% rozpuszczonych w wodzie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, metali ciężkich oraz niektórych bakterii i wirusów nie mniejszych niż 0,001 mikrona. Zanieczyszczenia te zostają wydzielone i odrzucone do kanalizacji a idealnie oczyszczona woda przedostaje się przez otwory do centralnego trzpienia i pod wpływem ciśnienia wypływa z membrany.

W zestawie membrana 75 GPD o wydajności 280L/24h.

System odwróconej osmozy to najbardziej skuteczny filtr do wody dostępny na rynku. Uzdatniona woda w procesie odwróconej osmozy nie musi być później przegotowana, aby jej spożycie było bezpieczne dla zdrowia.

Etapy filtracji:

1. WWP520 Wkład mechaniczny o zdolności filtracji 20 mikronów. Jego zadaniem jest zatrzymanie nierozpuszczonych zanieczyszczeń z wody mogących zapychać wkład węglowy oraz membranę osmotyczną. Wykonany z włókniny polipropylenowej charakteryzuje się doskonałą chłonnością. Zatrzymuje zanieczyszczenia tj. piasek, rdza czy muł.

2. WWBH Wkład węglowy – jego głównym zadaniem jest usunięcie z wody chloru, który ma szkodliwy wpływ na trwałość membrany osmotycznej.

3. WWP5 Wkład mechaniczny o zdolności filtracji 5 mikronów. Jego zadaniem jest zatrzymanie nierozpuszczonych zanieczyszczeń z wody mogących zapychać wkład węglowy oraz membranę osmotyczną. Wykonany z włókniny polipropylenowej charakteryzuje się doskonałą chłonnością. Zatrzymuje zanieczyszczenia tj. piasek, rdza czy muł.

4. TFC-75-AQM-1 Membrana osmotyczna – usuwa z wody 96-99% rozpuszczonych związków w wodzie. Wyjątkowa dokładność membrany eliminuje również z wody niektóre bakterie i wirusy. Wydajność membrany 75GPD ( 280l na dobę).

5. WWH1 Liniowy wkład węglowy – usuwa z wody substancje lotne nadając wodzie charakterystyczny smak źródlanej wody. Klaruje wodę pozbawiając ją resztek cząsteczek zapachowych. Wkład zawiera najwyższej jakości węgiel.

6. WMH1 Liniowy wkład mineralizujący – wzbogaca oczyszczoną wodę w minerały tj. magnez, wapń czy potas.

Jest ona pozbawiona szkodliwych związków mineralnych, odpowiedzialnych za zły smak i powstawanie kamienia na urządzeniach AGD, armaturze sanitarnej czy naczyniach.

W procesie oczyszczania wody (filtracji właściwej), dzięki membranie osmotycznej, której pory mają średnicę 0,001 mikrona odseparowane zostają prawie wszystkie wirusy, bakterie, i zanieczyszczenia występujące w wodzie. Znajdujące się wnaszej ofercie urządzenie usuwa z wody 96-99% szkodliwych substancji.

Dane techniczne:
Wymiary filtra (szer. x wys. x dł.) – 400mm x 140mm x 390mm
Wymiary zbiornika (wys. x śred.) – 345mm x 235mm
Przyłącze zasilające: 1/2 cala
Temp pracy: 2°C – 23oC
Ciśnienie robocze: min. 2.8 bar – max. 6.0 bar
Żywotność wkładów wstępnych (WPP5, WPP20, WWBH) – 6 miesięcy*
Żywotność membrany osmotycznej ( TFC-75-AQM-1) – 36 miesięcy*
Żywotność wkładu liniowego-węglowego ( WWH1, WMH1 ) – 12 miesięcy*
*Żywotność wkładów zależy od jakości wody.Zestaw zawiera:
Wkłady: WPP5, WPP20, WWBH, WWH1, WMH1
Membrana RO: TFC-75-AQM-1
Zbiornik na wodę z tworzywa sztucznego ( 3.2 galona / 12 litrów)
Zestaw przyłączy umożliwiający bezproblemowe podłączenie filtra do instalacji wodnej.
Chromowana, podwójna wylewka FXFCH5 – opcjonalnie za dopłatą można wybrać inną wylewkę dostępną w dziale wylewki
Klucz do obudów
Przewód 1/4 cala.
Instrukcja