bezbutlowe
dystrybutory
wody

troszczymy się o przyrodę. dbamy o twoje zdrowie.

Nielimitowana ilość wody filtrowanej w biurze czy firmie jest to możliwe dzięki dzierżawie bezbutlowego dystrybutora wody – ilość i różnorodność urządzeń w naszej ofercie pozwoli nam dopasować dystrybutor do oczekiwań zarówno małych biur jak również dużych firm, a nasz profesjonalny zespół chętnie Państwu w tym doradzi.

DZIERŻAWA BEZBUTLOWEGO DYSTRYBUTORA WODY
NA CZYM POLEGA:

Wybór urządzenia dopasowanego do potrzeb firmy,
Podpisanie umowy na dzierżawę urządzenia,
Stała opłata miesięczna za dzierżawę dystrybutora bez dodatkowych kosztów,
Regularny przegląd urządzenia tym odkamienianie, sanityzacja oraz wymiana filtrów bez dodatkowych kosztów,
Opieka techniczno – serwisowa.

do kogo skierowana jest nasza oferta?

Do średnich i dużych firm,
Do firm ceniących sobie proste rozwiązania, poczucie bezpieczeństwa, gwarancję opieki serwisowej przez cały okres trwania umowy.

ZALETY WSPÓŁPRACY:

Brak jednorazowych wysokich kosztów związanych z zakupem dystrybutora,
Brak konieczności zamawiania wody oraz jej magazynowania,
Dystrybutor zastępczy na czas ewentualnej naprawy,
Stała opłata miesięczna bez względu na zużycie wody,
Przejrzyste i proste zasady współpracy,
Pomoc techniczna naszych serwisantów help-desk.
Myśląc o ekologii eliminujemy transport plastikowych butli i dajemy nieograniczony dostęp do

zdrowa i świeża woda

ZDROWA I ŚWIEŻA
WODA W BIURZE

Woda gazowana podczas zebrania, chłodna dla orzeźwienia w przerwie, czy wrzątek na herbatę czy zupę: dystrybutor wody do biura może być używany na wiele sposobów i jest popularną opcją zapewniania napojów pracownikom, klientom i gościom. Jako elegancki element wyposażenia, stanowi niezbędny atut każdego nowoczesnego biura.

DYSTRYBUTOR WODY FIRMY DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Przy natłoku nowych wrażeń, które uczniowie przeżywają każdego dnia, łatwo jest zapomnieć o piciu wody. Dystrybutor wody na stołówce lub na korytarzu przyciąga wzrok i stale przypomina o wypiciu odpowiedniej jej ilości.

Ponadto wodę można pobrać z dystrybutora bezpłatnie i w każdym momencie. Punkty z wodą pitną stanowią atrakcyjną alternatywę dla niezdrowych napojów słodzonych.

WODA DLA DZIECI W PRZEDSZKOLACH

Ważne jest również, aby najmłodsi pili wystarczająco dużo wody. Dystrybutor wody w przedszkolu daje dzieciom możliwość rozwijania zdrowych zachowań związanych z piciem już od najmłodszych lat.Dzięki dystrybutorom wody w przedszkolach wprowadzasz u dzieci zdrową dietę i zachęcasz je do poruszania tematu wody.

Krystalicznie czysta woda dla firmy,
woda dla biura

Proponowane przez nas dystrybutory na wodę różnią się od wielu obecnie popularnych modeli. Te dostarczane przez Water4you nie wymagają doprowadzania wody za pomocą butli. Zamiast tego wybraliśmy rozwiązanie znacznie prostsze i bardziej efektywne i podłączamy urządzenia prosto do instalacji, na przykład poprzez trójnik pod kranem. Zastosowane systemy filtrowania sprawiają, że uzyskiwana dzięki dystrybutorowi woda dla biura jest czysta i w pełni nadająca się do picia.

Co ważne, większość dostawców, których specjalnością jest woda dla firm, bazuje na wspomnianych już systemie butli. Tymczasem dystrybutory do wody dostarczane przez Water4you nie mają tego typu ograniczeń – nie musisz więc przejmować się kończącymi się zapasami i oczekiwaniem na dostawę. Dzięki nam woda dla biura jest stale dostępna.

Scroll to Top