Filtracja

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej, w pełni sprawdzonej technologii filtracji gwarantujemy Państwu wodę pozbawioną jakichkolwiek zanieczyszczeń szkodliwych dla organizmu. Proces oczyszczania, jakiemu poddawana jest woda w naszych dystrybutorach, ma na celu nie tylko poprawienie jakości zdrowotnej, ale również sprawia, że nasze receptory smakowe odkrywają wodę na nowo. Jednakże „Jeśli chcesz się napić musisz zrobić to sam. Żaden opis wody nie zastąpi Ci jej.”

Priorytetem naszej działalności jest dbanie o środowisko naturalne poprzez eliminowanie jego skażenia. Bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę skutecznie redukują ilość odpadów tworzyw sztucznych jak i obniżają emisję spalin związaną z produkcją i dystrybucja zasobników.

Ekologia

Ekonomia

Wybierając nasze dystrybutory filtrujące wybierasz oszczędność pieniędzy, czasu i miejsca. Oferowane przez nas urządzenie sprawia, że cena wody w sklepie przestaje mieć znaczenie, a czas poświęcony na jej zakup można spożytkować przyjemniej. Jednocześnie zyskujesz wiele wolnego miejsca w biurze lub magazynie – zapomnij o gromadzeniu ogromnych butli z zapasem wody.

Nowoczesna technologia, oparta na wykorzystaniu promieni UV, sprawia, że nasza woda jest krystalicznie czysta. Lampa stanowi niewidoczną barierę przeciwgrzybiczną, przeciwwirusową i przeciwbakteryjną. Jednocześnie światło ultrafioletowe chroni naszą szklankę eliminując wszelkie zanieczyszczenia.

Lampa UV

Serwis

Jednym z głównych celów naszej firmy jest dbanie o satysfakcję klientów. Naszym konsumentom gwarantujemy dostęp do pełnego serwisu. Oferujemy montaż urządzeń filtrujących, ich przegląd stanu technicznego oraz wymianę filtrów, a wszystko to w konkurencyjnych cenach!